• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf na wesele w Zielonej Górze, szukam

fotograf na wesele w Zielonej Górze, szukam

Potrzebuje fotografa na ślub w Zielonej Górze, który odbędzie się za jedenaście miesięcy. Polecacie kogoś, kto jest w tym dobry?

suderuss3

Posty: 1

 
Mnie niezwykle podoba się fotografia wnętrz w Zielonej Górze wykonana poprzez http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/fotografia-wnetrz. Mieszkanie sprzedało się niezwykle prędko, a ja byłem niezwykle zadowolony z usług. Nie wyszło mi to drogi i opłacało się niezwykle, dlatego jeżeli chcecie zrobić wnętrza w doświadczony sposób to zgłoście się do tego człowieka, a na pewno Wam pomoże.

Januszek

Posty: 6

 
Na pewno wykwalifikowany fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bowiem ma w tym niezmiernie spore doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, wobec tego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi fotografie rodzinie jak i fotografie parze młodej.

eryczek

Posty: 13

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

olidaks

Posty: 2

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

Klakier

Posty: 4

 
Dzisiaj zdjęcia są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, ale zdjęcia są takim dopełnieniem, dlatego warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy bardzo zadowoleni.

Jasio234

Posty: 5

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Modniś

Posty: 2

 
Dziś zdjęcia są kosztowne. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, zatem nie winno to nikogo dziwić. Można wykonać sobie film z tego wydarzenia, lecz zdjęcia są takim dopełnieniem, zatem pożądane byłoby je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym niezmiernie dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z których będziemy niezmiernie zadowoleni.

Romantykk

Posty: 6