• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kominki w Krakowie

Kominki w Krakowie

Piszcie na temat sklepów kominki kraków. Kogo proponujecie, jaki sklep jest godny uwagi. Pozdrawiam wszystkich i czekam.

Joe

Posty: 15

 
Najlepiej wybrać kominki z montażem. Ten sklep z krakowa posiada bardzo dobrą ofertę. Trochę się na tym znam, więc mogę z powodzeniem polecić gości, nawet od montażu. Mam nadzieję, że wasze wybory będą dobre. Ja już swój kominek mam i cieszę się z tego niesamowicie.

labuh

Posty: 17

 
Właśnie miałem polecić wam ten sklep z kominkami z krakowa. U mnie wyszło wszystko rewelacyjnie. Pod względem cenowym też całkiem dobrze, bo początkowo myślałem, że nie będzie mnie stać na taki projekt. Wszystko kosztuje, ale w takim wypadku to rzeczywiście warto zainwestować. Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych realizacji.

labuh

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o kominki kraków to tutaj jest rzeczywiście dobrze https://www.komineczek.pl. Pod każdym względem można liczyć u nich na dobrą jakość i naturalnie atrakcyjne ceny.

wrrraak22

Posty: 11

 
Każdy szuka tanich kominków, tanich rozwiązań. Ten sklep z krakowa jakoś przypadł mi niesłychanie do gustu, wobec tego dokonałem u nich zakupu i teraz czekam na montaż. Jak będzie po wszystkim dam wam znać dokładnie jak wszystko się udało. Na razie cierpliwie czekam, projekt już jest. Jeżeli wszystko się uda jak trzeba, w przyszłym tygodniu będę grzał się przy trzaskającym ogniu:)

dziubbek56

Posty: 16

 
Szukaliśmy z żoną fajnych pod względem wizualnym kominków typowo do salonu w krakowie. Przez przypadek trafiliśmy do tego sklepu, polecamy bo rzeczywiście mają konkurencyjne ceny i dobre produkty.

Wariat

Posty: 23

 
Jak kominek, to tylko kominki z montażem. W krakowie znajdziesz pełno takich ofert. Masz wtedy pewność, że wszystko będzie dobrze. Poza tym szukać fachowców, co Ci pogrzebią i źle zrobią, nie jest sztuką.

Mamusek3

Posty: 27

 
Też uważam, że najlepiej zamawiać montaż kominków razem z zakupem. Jeśli chodzi ten sklep z krakowa to są rzetelni i mają pozytywne opinie. Być może też skusimy się w tym roku na taką odmianę. Podobno są to jakieś oszczędności, a zima wiadomo jaka jest u nas.

iwanowskis

Posty: 21

 
Znam ten sklep z kominkami w krakowie. Nie kupowałam tam kominka, natomiast znajomi zamawiali u ich razem z montażem. Nie było drogo, a wszystko solidnie zrobione.

Nowa

Posty: 13

 
Trudno wypowiadać mi się na temat sklepu z kominkami z krakowa, bo nie mieszkam tam. Ale kominki są oczywiście teraz bardzo modne i każdy chce mieć kominek w swoim domu. Bardzo fajne są te z płaszczem wodnym i nie wiem czy przypadkiem na taki nie zdecyduję się u siebie. Odnośnie cen to chyba wszędzie jest prawie tak samo.

ireczuś34

Posty: 16