• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Można kupić kominek w Krakowie i gdzie ?

Można kupić kominek w Krakowie i gdzie ?

Witam serdecznie. Myślałem o kominku do domu jako ogrzewanie. Interesuje mnie znalezienie dobrego sklepu z kominkami kraków.

Rico

Posty: 15

 
Mam nadzieję, iż coś tam spośród oferty kominki kraków sklep znajdę dla siebie. Nie mamy dużych wymagań, dom jest mały, także jakaś niewielka instalacja tylko. Może nie wyjdzie drogo.

Zobaczy12

Posty: 20

 
Też mi bardzo zależało na znalezieniu dobrych kominków z krakowa. Odwiedzę stronę, którą proponujecie. Ważne, żeby producent był dobry. Z usługą sobie poradzę sam, montowałem w rodzinie kominek, to nic trudnego. Czekam teraz na jakieś dobre promocje:) Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Kwatuszek

Posty: 17

 
Też staliśmy przed dylematem jaką firmę odnośnie dobrych kominków w krakowie wybrać. Jest sporo firm, które można polecić i są polecane. Wybraliśmy stosunkowo tanią ofertę, ale nie do końca byliśmy niezadowoleni Dlatego robiliśmy przeróbki instalacji DGP. Teraz już jest ok, ale pozastrzegam przed pochopnymi decyzjami, zwłaszcza jeśli chodzi o bardzo atrakcyjne ceny.

m3sh

Posty: 23

 
Nie wierzę, że sklep z kominkami w krakowie ma tak atrakcyjne ceny. Sama muszę to ocenić:) Kupowałam kominek w zeszłym roku i być może przepłaciłam, ale akurat wolałam mieć pewność, że wszystko będzie mi działało jak trzeba. Instalowałam system DGP. Świetna sprawa, dlatego każdemu polecam do domu taką opcję. Jest cieplutko, a poza tym bardzo przyjemnie.

sonio

Posty: 23

 
Zobaczcie sobie te kominki, bardzo dobra firma z krakowa http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Ja tam kupowałem i jestem zadowolony. Polecam.

Klakier

Posty: 6

 
Kompleksowo i wszystko dobrze. Tak mogę ocenić sklep z kominkami kraków. U nas zakładali całą instalację grzewczą w domu. Skłoniliśmy się w stronę DGP i dobrze zrobiliśmy. Polecam wszystkim tą firmę. Można na nich polegać, nawet odnośnie serwisu jak coś będzie nie tak. Poza tym zaoszczędziliśmy na zamówieniu u nich, gdzie indziej wyszło by dużo drożej.

lumer45

Posty: 20

 
Argumentów za wyborem kominków grzewczych kraków jest mnóstwo, mnie urzeka ich niewątpliwe piękno, jakie z powodzeniem można zaaranżować sobie w salonie:)

Lalka

Posty: 17

 
Akurat nie słyszałem o tej firmie z krakowa i kominkach, które sprzedają. Swój montowałem kilka lat temu i chyba jeszcze wtedy nie było to tak strasznie modne. Teraz jak widzę można rzeczywiście za nie takie spore pieniądze kupić kominek i go zamontować. Najlepiej gdy firma oferuje od razu montaż, bo wtedy nie musisz się z niczym motać. Robią fachowo i masz całą resztę z głowy.

derbuś56

Posty: 21

 
Wszyscy są raczej za kominkami grzewczymi w swoich domach. Są teraz modne. Tym bardziej jeśli chodzi o kraków, bo tu sklepów i usługodawców w tej branży jest od groma i trochę. Nie znam się na rzeczy, ale czytałem, że może to być alternatywne źródło ciepła i korzystne dla budżetu domowego.

Yuri20

Posty: 16