• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kocioł gazowy jednofunkcyjny, polecicie coś ?

Kocioł gazowy jednofunkcyjny, polecicie coś ?

Jakaś opinia o rozdzielaczu Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki z mieszaczem pompowym? Gdzie można dostać taniej? Dzięki.

Klarka23

Posty: 4

 
Najtańsze i niezawodne złącze alternatywne 3/4 do rury wielowarstwowej O 16 mm TECE. Marka znana i ceniona. Jako wykonawca instalacji korzystam i chwalę sobie, więc jak się komuś polecenie przyda, to proszę :)

Fruuu56

Posty: 14

 
A u nas decyzja w końcu na grzejnik pionowy z gładką płytą. Dokładnie grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Polecam i jak ktoś pyta o tego producenta to chwalę. Pod względem technicznym żadnych zastrzeżeń. Pod kątem wizualnym model idealny do nowoczesnych wnętrz. Trzeba liczyć się z trochę powyżej 1000 pln :)

rumcajs82

Posty: 24

 
Też wybrałem zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy wersja chrom producenta INVENA. Cena przyciągnęła moją uwagę. Poczytałem o producencie. Jest okej. Polecam.

Himu87

Posty: 14

 
U nas z powodzeniem sprawdził się grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD. Uważam, iż nie ma co przepłacać, a to dobra marka atrakcyjna i ceniona. Polecam.

Makus16

Posty: 19

 
Dla nowego systemu kominowego to jak najbardziej polecam rurę prostą kominową L-1000 INV O 60 Mkżary. Też mam tego producenta od lat i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Żadnych problemów. Polecam, będzie na lata.

Lopez58

Posty: 12

 
Potrzebna mi była rura prosta kominowa L-1000 INV O 60. Wybrałem Mkżary i naprawdę jestem pod wrażeniem jakości. Cały system kominowy został wykonany właśnie dzięki produktom tej marki. Polecam za standard.

youmakeme

Posty: 13

 
Polecam grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD. A to sprawdzony dystrybutor http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-22-600x900-stelrad-duplikat-1.html. Cenowo bardzo korzystnie.

Sarenka

Posty: 8

 
Taka jest cena za metr rury do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2? To za zwój 300m sporo poniżej tysiąca wyjdzie? Będę musiał sprawdzić dokładnie, bo coś mi się nie chce wierzyć. Może jakaś promocyjna oferta to jest?

Zajaczek2710

Posty: 18

 
Ten grzejnik ozdobny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najbardziej jest właściwa do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

znamsienatym

Posty: 2