• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Czy jest jakaś firma od serwisu klimatyzacji na Śląsku ?

Czy jest jakaś firma od serwisu klimatyzacji na Śląsku ?

Muszę znaleźć jakąś dobrą cenowo ofertę firmy z klimatyzacją na śląsku, chodzi mi o domową instalację. Czekam na wasze podpowiedzi :)

doprzodu00

Posty: 9

 
No właśnie, bo ja też szukałam jakiegoś dobrego serwisu od klimatyzacji na śląsku i po kilku telefonach do różnych firm zwątpiłam. Dobrze, że w końcu znalazłam gościa, który naprawdę znał się instalacji i pomógł. U mnie była wina wadliwego montażu, więc na tę kwestie też należałoby zwracać uwagę.

czesławwww23

Posty: 14

 
Dzięki za pomoc, fajnie bo udzielili mi już przez telefon informacji, która mnie uspokoiła. Jestem umówiony na serwis klimatyzacji, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o śląsk to rzeczywiście jest jakaś posucha w fachowcach od tych spraw. Albo ja nie trafiłem wcześniej na nikogo konkretnego.

Finest

Posty: 21

 
U mnie poszło niezmiernie prędko i akurat z usługi montażu klimatyzacji jestem usatysfakcjonowany. W tym roku pewnie trzeba będzie zerknąć przed sezonem do klimy. Jak ci ze śląska są ok, to też może skorzystam, lepiej serwis zrobić uprzednio, żeby nie było niespodzianek.

tefal100

Posty: 23

 
Dla mnie najistotniejsze jest to, by taki serwis klimatyzacji ze śląska był uczciwą firmą. Wiadomo, że ikt nie chce po kilka razy zamawiać do d... specjalistów i jeszcze im płacić za nasłuchiwanie. W tej branży to najlepiej szukać kompleksowych usługodawców, albowiem tacy może choć trochę znają się klimatyzatorach albowiem nimi handlują.

iwanme

Posty: 20

 
Ja mam swój zaufany serwis klimatyzacji na śląsku. Zawsze przyjadą i nie ma problemu z oczyszczaniem, odgrzybianiem itd. W domu nie można pozwolić sobie na korzystanie z nieczyszczonej instalacji klimatyzacyjnej, bowiem można wyrządzić sobie poważne szkody na zdrowiu. Głównie jak są alergicy w domu.

opert34

Posty: 14

 
Koniecznie zobaczcie sobie tę ofertę serwisu klimatyzacji, firma jest ze śląska https://ronter.pl. U mnie robili instalację w tamtym roku, nawet spoko cena. Ogólnie każdemu polecam klimatyzację do dom, wspaniała sprawa :)

beata77

Posty: 10

 
Każdą stówkę liczyliśmy i wyszło nam, że najtaniej będzie właśnie w tym serwisie klimatyzacji ze śląska. Dobre są o nim opinie, nie ukrywam, że bardzo skrupulatnie je zgłębiliśmy.

klimnrt

Posty: 20

 
No można się pośmiać, jak tacy pseudofachowcy przychodzą, nieraz człowiek wie więcej od nich, bo sprawa go dotyczy :) Też szukałem swego czasu kogoś konkretnego od klimatyzacji na śląsku. Nie chodziło o montaż, a o naprawę i poważnie był problem. Teraz każdy może nazwać się fachowcem od klimy, natomiast zrobić nie ma komu.

mobista

Posty: 21

 
Zamówiliśmy z mężem montaż klimatyzacji do biura, firma była ze śląska. Bardzo dobrze wszystko nam zainstalowano. I w sumie dowiedzieliśmy się, że bardzo dużo zależy od prawidłowej instalacji. Bardzo cieszę się, że nie natknęliśmy się na jakiegoś pseudofachowca, o których tu mowa

Penio

Posty: 10