• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Grzejniki dekoracyjne Radeco, polecicie sklep ?

Grzejniki dekoracyjne Radeco, polecicie sklep ?

Gdzie można kupić tanio rury wielowarstwowe Tece? Jak znacie jakieś propozycje sklepów, z góry bardzo dziękuję.

Sarenka

Posty: 11

 
Ja wybrałem do domu system pex, albowiem polecono mi rury wielowarstwowe Tece. Sam robiłem instalację i udało się bardzo prędko wszystko złożyć :) Polecam albowiem to jakościowy wyrób i marka też nie ulega wątpliwości.

olikt56

Posty: 16

 
Mnie też pasuje ten producent :) Akurat teraz widziałem promocje na kotły na węgiel drewno Heiztechnik. Taki model co mnie interesuje wcale w tym sklepie nie wychodzi niesłychanie drogo.

Gucio

Posty: 13

 
Nie do końca ufam reklamom więc zawsze mam jakieś ale. Sporo czytałem o ofercie, dlatego w końcu wybrałem dobrą markę i też właśnie ją polecam. Jeśli chodzi o grzejniki dekoracyjne to najlepsze i szeroki wybór ma Radeco, dlatego ta marka rzeczywiście zasługuje na uznanie.

kwiat_r151

Posty: 21

 
Odezwę się też w ramach oszczędności w moim domu. Albowiem też są niemałe. Jednak piece kondensacyjne to całkiem inna bajka i nie pożądane byłoby szukać czegoś innego. Dzięki De Dietrich dokładnie udało nam się zaoszczędzić poprzez niecały rok na konkretny remont dwóch pokoi.

wolnośććć

Posty: 10

 
Ogromna ilość asortymentu sanitarnego i grzewczego. W konkurencyjnych cenach można tu znaleźć piece kondensacyjne De Dietrich http://sklepekogrzanie.pl. Zresztą to bardzo zaufany producent, reszta produktów też z dobrej ręki :)

elemen_th

Posty: 28

 
Nawet nie wiedziałam, że mają tak szeroki wybór grzejników dekoracyjnych. Niezmiernie spodobały mi się propozycje Radeco. Mąż też jest za, orientował się, że to to producent, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów. Znany jest też w Europie. Grzejniki są faktycznie w dobrym stylu, nowomodne i jak najbardziej oryginalne.

Olekk

Posty: 12