• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie można kupić ładne grzejniki dekoracyjne ?

Gdzie można kupić ładne grzejniki dekoracyjne ?

Witam, szukam kotłów kondensacyjnych, myślałem o De Dietrich, co sądzicie na ich temat.

Gdzie można liczyć na atrakcyjne ceny?

czeradź

Posty: 8

 
Muszę zdobyć trochę więcej informacji o kotłach kondensacyjnych De Dietrich. Muszę zmienić kocioł u siebie w domu i w biurze, widzę, że są polecane. Także muszą być rzeczywiście dobre. Najlepiej to chyba przejść się do stacjonarnego sklepu.

epaepa33

Posty: 9

 
Największy wybór grzejników dekoracyjnych ma Radeco. Niekiedy można trafić na jakieś promocje. Nie trzeba od razu szukać w nowościach, które jak wiadomo zawsze na początku są droższe. Ale tak ogólnie to polecam tę firmę. Pozdrawiam.

AndrzejKKK

Posty: 22

 
Też polecam kotły kondensacyjne De Dietrich. Instalowaliśmy je ostatnio w kilkanastu domach, także wiedzę na ich temat mamy. Szczerze można taki zakupić, albowiem niezwykle się taki zakup opłaca.

madDog

Posty: 15

 
Jak szukacie grzejników łazienkowych to polecam Radeco. To bezkonkurencyjna firma. Posiadają asortyment, który jest bardzo dobry technicznie, po drugie wygląd tych grzejników jest po prostu ekstra. Niektóre po prostu dech w piersiach zapierają, jeśli chodzi o te dekoracyjne.

codePerformance

Posty: 15

 
U siebie wymieniałem grzejniki z podłączeniem bocznym. Takie modele można znaleźć w bardzo atrakcyjnych cenach w sklepach internetowych. Jest też sporo promocji.

Tomcio

Posty: 19

 
Obok tych z podłączeniem dolnym wciąż można kupić i to bardzo dobre technicznie modele grzejników z podłączeniem bocznym. Mieszkam w starym budownictwie więc takie musiałem wybrać. Każdy producent takie produkuje.

Joe

Posty: 25

 
Jeśli szukacie grzejników z podłączeniem dolnym np. Purmo, to tutaj je znajdziecie i to w bardzo dobrych cenach http://sklepekogrzanie.pl/category/grzejniki-stalowe-plytowe-purmo-zasilane-z-dolu?filter=1

Zlomex

Posty: 12

 
Ja właśnie konfrontowałem się ze sprzedawcą i mówił, że kotły kondensacyjne De Dietrich to jedne z najlepszych obecnie na rynku. Stosunkowo wcale nie są aż tak drogie, żeby nie pozwolić sobie na wygodę w użytkowaniu i oczywiście jakieś oszczędności po czasie.

aLIMER56

Posty: 14

 
Jak zmieniać grzejniki to polecam grzejniki z podłączeniem dolnym producenta Purmo. Są rzeczywiście niesłychanie dobre techniczne, świetna jakość i łatwość w użytkowaniu.

El2CzupakaBra

Posty: 16