• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogrzewanie domu kraków, która firma ?

ogrzewanie domu kraków, która firma ?

Hejka. Zastanawiam się nad tym, jak powinno wyglądać ekologiczne ogrzewanie kraków? Dajcie znać.

RuFiK

Posty: 8

 
Szukałem metody, jaka mogłaby mi zagwarantować ekologiczne ogrzewanie kraków. Dużo praktycznych rad dostępnych było pomiędzy innymi w obrębie tego forum dyskusyjnego. Mam jeszcze pewne wątpliwości - ktoś z Was może odezwać się do mnie w prywatnej wiadomości.

aliOner

Posty: 14

 
Polecam wyłącznie jedną firmę, jaka będzie w stanie wykonać dla Was ekologiczne ogrzewanie kraków. Jej ofertę znajdziecie tutaj: http://www.instalco-krakow.pl/pompy-ciepla-krakow.html.

srekal34

Posty: 27

 
Długo czytałem o tym, jakie ogrzewanie podłogowe kraków będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Z radością zapoznałem się także z Waszymi spostrzeżeniami, które wykreowały mi pewien pogląd na ten temat. Wkrótce przedstawię decyzję, jaką podjąłem :)

mnichuś34

Posty: 12

 
Moim priorytetem było to, aby ogrzewanie domu kraków nie wiązało się z ponadprzeciętnie wysokimi wydatkami. Na szczęście po rozmowie z fachowcem udało nam się wypracować skuteczne rozwiązanie, jakie pozostaje jednocześnie bardzo ekonomiczne. Pozdrawiam.

gurus44

Posty: 13

 
Nie jest źle, jeśli chodzi o odnawialne źródła energii w Krakowie, gdyż spore grono firm ma doświadczoną wiedzę w tym zakresie. Uwierzcie mi, iż to bardzo ważne, albowiem znajomi mieli spory problem ze odszukaniem kompetentnej firmy na północy Polski. Pozdrawiam :)

doprzodu67

Posty: 18

 
Ucieszyłem się, iż pompy ciepła w Krakowie znajdę bez problemu. Podjąłem poszukiwania i zdobyłem skuteczny, a zarazem nowoczesny system ogrzewania.

Meryk87

Posty: 10