• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kominki w Krakowie, który sklep ?

Kominki w Krakowie, który sklep ?

Ile kosztował was kominek taki do ogrzewania całego domu wielkości mniej więcej 100m2? Szukam kominków z montażem w Krakowie.

francoo_00

Posty: 2

 
Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakąś tańszą ofertę kominków w Krakowie i sklep, w którym oferują też montaż. Może coś wiecie na ten temat i możecie się podzielić linkiem do dobrej oferty? Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Kruszyn99

Posty: 21

 
Ja też miałem poważny dylemat jaki kominek wybrać, tym niezwyklej że mieliśmy dość mało pieniędzy na tę inwestycję, a bardzo chcieliśmy. Tutaj udało nam się odnaleźć w miarę tani sklep z kominkami w Krakowie http://wkladstalowyzibi.pl.

Jacuś

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o kominki na Stattlera, to też polecam. Nie odszukałem lepszej oferty. Naprawdę pod kątem cenowym jest tu bardzo okej. Poza tym sprzedają porządnej klasy wkłady kominkowe.

trzeźwy55

Posty: 14

 
A co do wkładów kominkowych z płaszczem wodnym w Krakowie, to widzę, że jest sporo dobrych ofert. Mam nadzieję, że podejmę dobrą decyzję i nie będę żałować wyboru :D

Kremussi

Posty: 15

 
Według mnie najlepsze są kominki z montażem w Krakowie. Nie ma to jak tego rodzaju instalacje powierzyć firmom, które znają się na rzeczy i zapewniają najlepsze rozwiązania. Znajomy niestety trafił na pseudo fachowców, dlatego uczulam na dokładne sprawdzenie oferty. Jak coś, ja też szukam, więc jak coś znajdę, odezwę się do was.

Dzidzidek

Posty: 6

 
O tak ja też jestem chętna, żeby dowiedzieć się, jaki sklep z kominkami w Krakowie jest godny polecenia. Nie mam żadnej wiedzy w tym temacie, a chciałabym skorzystać z kompleksowej oferty takiej od a do z, żeby doradzili mi dobry kominek, zaproponowali model i zajęli się instalacją.

edyta123

Posty: 12

 
A co do wkładów kominkowych z płaszczem wodnym w Krakowie, to widzę, że jest mnóstwo dobrych propozycji. Mam nadzieję, że podejmę dobrą decyzję i nie będę żałować wyboru :D

89ostry89

Posty: 5