• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Infrapanel - opinie

Infrapanel - opinie

Czy znacie polskiego producenta infrapaneli? Chciałbym wypróbować ogrzewanie nieruchomości promieniowaniem podczerwonym. Na początku zamierzam zainwestować w niewielki grzejnik elektryczny, a później się zobaczy. Wolałbym jednak zawczasu zdobyć kontakt do rzetelnego producenta, który na swoje grzejniki daje solidną i przede wszystkim uczciwą gwarancję. Proszę o wasze doświadczenia i merytoryczne odpowiedzi :)

matek562

Posty: 6

 
Moc grzewcza grzejników na podczerwień to najczęściej przedział od 400 do 850 W. Masz zatem spore możliwości, jeżeli chodzi o optymalizację kosztów. Zastanów się też nad kontrolą pracy za pośrednictwem termostatu. Instaluj termostat tylko ze wsparciem elektryka, żeby nie naruszyć norm gwarancji.

Winect56

Posty: 23

 
Po wdrożeniu grzejników elektrycznych przynajmniej wiesz zawsze, ile zapłacisz. Nie ma problemu z mierzeniem wydajności, czy skali opłat. Wiem, że wielu producentów pozwala przez pewien czas testować urządzenia w formacie bezpłatnym. Może warto sięgnąć po takie rozwiązanie?

zbiorczyk67

Posty: 20

 
Przede wszystkim przy montażu grzejników na podczerwień nie masz do czynienia z dużymi kosztami akcesoriów dodatkowych. Koszt całej instalacji jest niższy od rozwiązań klasycznych. Warto poprosić producenta grzejników elektrycznych, aby przeanalizował właściwie ich rozkład.

Worms

Posty: 9

 
W mojej kamienicy wystąpił problem pleśni. Poradziłem sobie z wykwitami na ścianach montażem grzejników na podczerwień. Wybrałem ofertę infrapanel.pl. Producent bardzo mi pomógł w montażu i dopasowaniu mocy grzejników do warunków nieruchomości. Pleśń zeszła właściwie samoczynnie, bez mojego dodatkowego zaangażowania. Jeżeli chodzi o sam produkt okazał się tańszy od ogrzewania gazowego, a to przez to, że nauczyłem się optymalnej regulacji. Wykorzystuję termostat i dbam o to, aby grzejnik nie był uruchomiony w formacie 24/7 :) Przy tych grzejnikach ustawiam sobie niższą temperaturę, a czuję się tak, jakby była faktycznie wyższa. Można naprawdę fajny komfort wykombinować. No i instalacja tania, bo nie ma żadnych dodatkowych gadżetów do wdrożenia. Sam panel po prostu się wprowadza i wszystko działa.

Julian

Posty: 8

 
Wiem, że ogrzewanie na podczerwień stosuje wiele sklepów, np. do wsparcia pracowników w sezonach zimowych. Masz duży komfort punktowy takiego ogrzewania, no i wpływ na ekologię. Przed inwestycją w ogrzewanie na podczerwień sprawdziłbym na twoim miejscu zabezpieczenia grzejnika elektrycznego, szczególnie przed wilgocią i przepięciami.

Lupusx

Posty: 12

 
Zamawiaj zawsze ogrzewanie na podczerwień od producenta, wraz z projektem, montażem i obsługą serwisową. Wtedy niczym nie będziesz się martwić.

wom_ww

Posty: 21

 
Nie liczy się do końca cena ogrzewania, ale też jego jakość i komfort dla użytkownika, a przy podczerwieni czujesz się idealnie. Promieniowanie jest całkowicie bezpieczne dla człowieka, do tego ekologiczne. Jeżeli starasz się o jakieś dotacje na ogrzewanie to IR jest doskonałym wyborem.

Lupusx

Posty: 13

 
W panelach grzewczych na podczerwień nie masz właściwie kosztów serwisu. No i ogromna korzyść to 100% sprawności, montaż na suficie lub na ścianie, wiele inteligentnych metod sterowania, nawet w połączeniu z termostatem.

englandrm

Posty: 18