• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kotły z podajnikiem Heiztechnik, znacie ?

Kotły z podajnikiem Heiztechnik, znacie ?

Witam.

Proszę mi powiedzieć, czy pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich zmieści się w mojej łazience?

Modniś

Posty: 8

 
Nie dość, iż na kotły kondensacyjne Beretta udzielana jest dwuletnia gwarancja producenta, to w dodatku wszystkie elementy elektroniczne posiadają certyfikat przeciwporażeniowy. Wiadomo przecież, iż bez tego zabezpieczenia używanie takich kotłów w łazienkach niosło za sobą duże niebezpieczeństwo śmierci.

quwejt

Posty: 8

 
Z tego co mi wiadomo, to kotły kondensacyjne Beretta w obiegu centralnego ogrzewania dają możliwość na regulowanie temperatury w od 40 do 80 stopni Celsjusza. Oczywiście temperatura rzeczywista jest znacznie mniejsza od górnej granicy regulacji.

jacor

Posty: 21

 
Ostatnio na stronie http://sklepekogrzanie.pl/kociol-gazowy-jednofunkcyjny-mcr3-24-t-czyli-24kw-z-zaworemt-de-dietrich-duplikat-1.html dorwałem perfekcyjny pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich. Wrażenia po pierwszych kilku dniach są zaskakująco idealne :) Dlatego, jeżeli ktoś ma wątpliwości, to polecam ten pakiet.

Wariat

Posty: 17

 
Jeśli myślisz o znacznym obniżeniu kosztów ogrzewania, to polecam nabyć do swoich grzejników głowice termostatyczne Schlosser. Różnica widoczna od razu.

marcinmg

Posty: 26

 
Według mnie kotły kondensacyjne Beretta to jedne z najlepszych na rynku. Nie dość, że są energooszczędne, to w dodatku dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD łatwo się je załącza i nimi steruje.

Michaś

Posty: 16

 
Albo chcemy oszczędzać kasę, albo decydujemy się na to wygodę. Dla mnie kotły z podajnikiem Heiztechnik to wyborne rozwiązanie dla ludzi, które chcą schodzić do piwnicy kilka razy dziennie. Osobiście uwielbiam podkładać do pieca, jest to pewnego rodzaju rozrywka, wobec tego też wybrałem sobie kocioł na drewno.

Laleczka

Posty: 17

 
Jak dla mnie głowice termostatyczne Schlosser wyśmienicie nadają się do montowania w miejscach publicznych. W przeciwieństwie ponieważ do innych głowic, te nie tylko pasują do dużo rodzajów grzejników, to w dodatku nie brudzą się szybko i prosto się je czyści.

Posty: 10