• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Skalniak

Skalniak

Dzień dobry. Jakie rośliny warto nabyć na skalniaki ogrodowe, tak aby poprzez cały rok ładnie się prezentował?

bogowie4

Posty: 13

 
Dopiero po roku zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim skalniaku. Zauważyłam bowiem, że jesienią i zimą wygląda on okropnie, a dokładnie jak kupa kamieni.

W sklepie ogrodniczym znalazłam na szczęście całoroczne byliny i obecnie jest już znacznie lepiej.

Franeczek23

Posty: 14

 
My podczas planowania skalniaka, zapomnieliśmy o tym, iż byliny błyskawicznie się rozrastają i musieliśmy kilkukrotnie powiększać jego powierzchnię.

johan111

Posty: 21

 
Wbrew pozorom skalniak nie wymaga wcale tak dużo roboty. Nasz powstał w dwa tygodnie. Robiliśmy go popołudniami, zaledwie po kilka godzin dziennie.

Boss

Posty: 15

 
Ten kto nie posiada ogrodu, może mówić o tym, że to w szczególności miejsce odpoczynku. Tacy ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, ile pracy trzeba wykonywać, aby móc pozwolić sobie na taki wypoczynek. Jak nie trzeba plewić skalniaka, to wówczas trawa jest gotowa do koszenia lub trzeba grabić liście.

Andzia

Posty: 15

 
W trakcie sadzenia bylin na skalniaki nie wsadzajcie ich blisko siebie. One szybko się rozrosną i każde miejsce zostanie równomiernie zagospodarowane.

Emilios45

Posty: 8

 
Pożądane byłoby pamiętać o tym, żeby podczas nasadzeń na skalniaku, dobrze zapoznać się z cechami charakterystycznymi danych roślin. Wszystkie takie informacje bez problemu odnajdziemy na http://skalniaki.org albowiem niektóre kwiaty wymagają specjalnej gleby, obrywania liści, przycinania lub częstszego podlewania.

Mr Frog

Posty: 24

 
Godząc się na stworzenie skalniaka w ogrodzie, nie spodziewałem się, że będzie on wymagał od nas tyle czasu. Co jakiś czas trzeba poobrywać pousychane gałązki, wyplewić chwasty lub dosadzić jakieś kwiaty. Ale zawsze kiedy odpoczywam, mam z niego satysfakcję.

Orolniki

Posty: 16

 
Niby byliny nie należą do wymagających roślin, ale żeby pomóc im w rozroście, powinniśmy sadzić je w lekkiej i co najważniejsze przepuszczalnej glebie. Najgorsza jest chyba glina, czego sam doświadczyłem. Jak było wilgotno, to nie było źle, jednak kilka dni suszy pozbawiły życia rośliny na skalniaku.

ZaNK3R

Posty: 7