• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

terapia konopna

terapia konopna

Jeśli macie jakieś doświadczenie z leczniczym stosowaniem konopi i coś w tym zakresie możecie podpowiedzieć jak to robić, jakie rozwiązania stosować to byłoby super, bo ja jestem początkujący w temacie i nie chce popełnić błędów przy dawkowaniu czy dobraniu oleju, natomiast osobiste dobranie czegoś sensownego nie będzie łatwym zadaniem.

Kotr_r9

Posty: 2

 
Jeśli masz kogoś kto faktycznie zna bardzo dobrze tematykę i ma doświadczenie w stosowaniu olejków to polecam szukać pomocy, bo dzięki temu będzie się miało dopasowaną indywidualnie ofertę i jednocześnie to dobrane właściwie dawkowanie przyniesie pozytywne efekty.

jacor

Posty: 21

 
Jeśli uda się znaleźć kogoś kto faktycznie dobrze zna temat olejków to warto podpytać jak stosować, jakie dawki wybierać. Dzięki temu możliwe, że znalezienie sensownych rozwiązań w tym zakresie stanie się łatwiejsze. Warto skorzystać szczególnie jeśli ktoś nie wie jak bezpiecznie stosować oleje to na pewno taka pomoc dla niego będzie atrakcyjna

mnichuś34

Posty: 12

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o te propozycje, które obecnie się pojawiają można liczyć na pomoc kogoś kto zna temat i będzie w stanie między innymi coś więcej podpowiedzieć jeśli chodzi o wybór konkretnych olejów czy dawkowanie jakie będzie dla danej osoby właściwe. W ten sposób będzie można mieć dobrze dopasowany produkt i także jeśli chodzi o efekty jego stosowania to będą one dzięki temu lepsze.

Phylu

Posty: 3

 
Warto mieć oczywiście terapię indywidualnie dobraną. Ale w tym względzie, by coś takiego uzyskać trzeba będzie współpracować z kimś kto dobre zna temat i będzie w stanie osiągnąć na tym polu wyniki zadowalające. Pomoc specjalistów na pewno będzie niezwykle cenna, bo temat jest szeroki i jeśli ktoś zna się na tym dobrze i będzie mógł swoją pomoc zaoferować to warto będzie z tego skorzystać.

Black_Riot

Posty: 3

 
Uważam, że faktycznie warto będzie szukać pomocy u kogoś kto dobrze zna temat i ma doświadczenie jeśli chodzi o stosowanie olejów czy innych produktów konopnych. Taka oferta wypada faktycznie pozytywnie i można liczyć na to, że da dobre efekty jeśli chodzi o stosowanie olejów konopnych.

beata77

Posty: 12

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o obecnie przygotowywane propozycje to jest coraz więcej takich ofert od znawców tematu, którzy proponują przygotowanie indywidualnej terapii z produktami konopnymi. Jeśli ktoś faktycznie się na tym dobrze zna to z takiej pomocy warto będzie skorzystać jak ktoś jest laikiem a chce produkty konopne stosować.

Michaś

Posty: 5