• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe

Czy znacie jakieś biuro rachunkowe, które pomaga przy biznesplanie.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Kruk

Posty: 18

 
Wcale nie musi być drogo jeśli chodzi o usługi biura rachunkowego. Na rynku jest ich trochę, tak więc konkurencja nie śpi. Dlatego można znaleźć naprawdę tanią okazję. A co do księgowości on-line to również popieram. Znajomy wybrał taką formę i nie narzeka.

englandrm

Posty: 19

 
Wcale nie musi być drogo jeżeli chodzi o usługi biura rachunkowego. Na rynku jest ich troszkę, tak więc konkurencja nie śpi. Dlatego można odszukać rzeczywiście tanią okazję. A co do księgowości on-line to również popieram. Znajomy wybrał taką formę i nie narzeka.

on666

Posty: 15

 
Biznes plan musi być stworzony naprawdę na medal. Przez to, że sam go pisałem, nie otrzymałem dotacji, po prostu schrzaniłem. Dlatego ku przestrodze polecam korzystać z usług biura rachunkowego.

Ania

Posty: 23

 
Mnie udało się uzyskać dotację dzięki http://biuronastart.pl. Do tej pory korzystam z usług tego biura rachunkowego i nie będę go zmieniać. Jest atrakcyjne cenowo, a usługi są profesjonalne. Polecam wszystkim.

czesławek

Posty: 15

 
Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze jest powierzyć prowadzenie rachunków tym, którzy się na tym znają. Jestem całkowicie za biurem rachunkowym. Obecna możliwość obsługi księgowości on-line to super udogodnienie.

Wacław

Posty: 21

 
Jeśli nie potrzebujesz niczego więcej, a jedynie obsługę księgowości to propozycja 24h biura rachunkowego jest godna uwagi. Zawsze można ją o coś rozszerzyć.

Andzia

Posty: 16

 
Jestem żywym przykładem na to, że z biurem rachunkowym łatwiej jest o kapitał i prowadzenie rachunków w firmie. Mnie pomogli i dlatego polecam zwrócić się wszystkim tym, którzy nie mogą się zdecydować i korzystają z usług Pani Małgosi, koleżanki siostry brata znajomej, która kiedyś to robiła, ale czy teraz czy jej się uda to nie wiadomo:)

Odi

Posty: 28

 
Nie ma się co spierać o to, czy biuro rachunkowe jest pomocne. Ci co zaczynają i twierdzą, że można samemu po prostu się mylą. No chyba, że jest się Zosią Samosią. Z całym dla nich jednak szacunkiem (bo znam takich) częstokroć się mylą i płaczą. Polak mądry po szkodzie.

opert34

Posty: 15

 
Ja nie radziłam sobie z rozliczeniami VAT, skorzystałam z biura rachunkowego. Wszystko poszło sprawnie, pomogli odkręcić to, co ja sknociłam. Teraz korzystam z ich usług.

Marti

Posty: 24