• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Prawnik, gdzie znajdę ?

Prawnik, gdzie znajdę ?

Mam pilną sprawę w sądzie, potrzebuję pomocy prawnika od nieruchomości. Z góry bardzo dziękuję.

trzeźwy55

Posty: 14

 
Dzięki za pomoc, za super prawnika z warszawy. W sumie to miałam styczność w swoim życiu tylko dwa razy z prawnikami, z których usług musiałam skorzystać. Niemniej jednak pan Piotr to fachowiec, dzięki niemu dzisiaj jestem szczęśliwa. Dziękuję.

Wariat

Posty: 18

 
Z takimi sprawami jak zbycie nieruchomości najlepiej udać się do prawnika od nieruchomości. Tyle jest kruczków w przepisach, że w moim wypadku sam bym sobie nie poradził. Ja jestem usatysfakcjonowany pomimo kosztów dla prawnika.

Annaaa12

Posty: 30

 
U mnie było dość tragicznie, bowiem kwota była rzeczywiście zbyt mała. Dopiero kiedy udałem się do prawnika, który zajął się odszkodowaniem, wiedział co i jak gadać, co przedstawić udało mi się uzyskać rzeczywiście atrakcyjną sumkę.

Zajaczek2710

Posty: 19

 
Potrzebowałem prawnika, który siedzi w sprawach windykacji nie od dziś. Sprawę miałem dość skomplikowaną i stosownie nie wierzyłem, że może się udać. Zgłosiłem się do pana Piotra, czasu musiało upłynąć, ale to dzięki temu, że współpracuje w agencją detektywistyczną pozwoliło odzyskać dług. Wszystkim polecam więc kancelarię.

imbertos

Posty: 17

 
Polecam kancelarię prawnika Piotra Kosackiego http://www.piotrkosacki.pl. Niesłychanie szeroki zakres usług, więc przyda się wielu osobom w wielu sprawach. Życzę powodzenia:)

michrz

Posty: 23

 
Ze swojego doświadczenia polecam prawnika pana Piotra Kosackiego z warszawy. Mam nadzieję, że przyda wam się kontakt do niego. Służy poradą prawną, profesjonalnie przygotowuje pisma procesowe, reprezentuje klientów przed sądami. Gdyby nie on, moja nie wiem jak potoczyłaby się moja skomplikowana sprawa. To specjalista z wielu dziedzin prawa.

tefal100

Posty: 23

 
Sprawa moja wydawała się beznadziejna. Nie myślałam, że kiedykolwiek odzyskam swoje pieniądze. Dzięki prawnikowi z warszawy w końcu mi się udało. Mam nadzieję, że skorzystacie z polecenia pana Piotra, albowiem to niezmiernie dobry prawnik. Najważniejsze, że jest skuteczny i wobec tego też godny mojego polecenia.

1agdb1301

Posty: 18

 
Miałem też wielki problem, ale prawnik to naprawdę wielka pomoc jeśli chodzi o odszkodowania. W moim przypadku bez niego nic bym nie zdziałał. Polecam udawać się do specjalistów:)

reserveme

Posty: 20

 
Tak właśnie bywa z tymi odszkodowaniami, że trudno być zadowolonym jak coś do czego przyjdzie. Też jestem tego zdania, że prawnik od odszkodowań to podstawa, żeby być zadowolonym z końcowego efektu:)

pawel253

Posty: 20