• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

program do prowadzenia księgowości dla małych firm, który ?

program do prowadzenia księgowości dla małych firm, który ?

Hejka. Który program do prowadzenia biur rachunkowych zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań? Liczę, że przekażecie mi rzetelne informacje na ten temat :)

kllarka

Posty: 7

 
Do tej pory książka przychodów i rozchodów była dla mnie czarną magią. Wszystko zmieniło się wtedy, gdy zakupiłem licencję na odpowiednie oprogramowanie. Teraz nie mam żadnych wątpliwości, jeżeli chodzi o rozliczenia z fiskusem. To wręcz rewelacyjne rozwiązanie.

Lupusx

Posty: 14

 
Widzę, że Super Księga Podatkowa to produkt, który nie zawiódł nikogo z Was. Mam nadzieję, że w moim wypadku będzie podobnie, ponieważ nie mam zamiaru zmieniać oprogramowania, które będzie decydowało o sprawności działania mojego przedsiębiorstwa.

propek1

Posty: 5

 
Widzę, iż Super Księga Podatkowa to produkt, który nie zawiódł nikogo z Was. Mam nadzieję, iż w moim przypadku będzie podobnie, albowiem nie mam zamiaru zmieniać oprogramowania, które będzie decydowało o sprawności działania mojego przedsiębiorstwa.

amrmas22

Posty: 8

 
Mam świadomość, że program do prowadzenia biur rachunkowych potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych. W sytuacji, gdy będzie się sprawdzam uważam, że to kwota, którą zdecydowanie warto zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

TomekK

Posty: 13

 
Używam Super Księga Podatkowa. To oprogramowanie, które sprawdza się w wypadku prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej. U Was winno byc podobnie :)))

DaNceR

Posty: 26

 
W oko wpadła mi Super Księga Podatkowa. Wydaje mi się, że to oprogramowanie, które powinno spodobać się również Wam. Szczegółowe informacje na temat programu macie szansę znaleźć pod tym adresem: https://www.ksiega-podatkowa.pl. Polecam.

TomekK

Posty: 9

 
Widzę, że również Was zainteresował program Super Księga Podatkowa. Miałem okazję go przetestować dość gruntownie, więc mogę szczerze polecić. To dopracowane oprogramowanie :-)

Julian

Posty: 9

 
Moim zdaniem program SKP dla średnich firm to strzał w dziesiątkę. Nie wiąże się jednocześnie z koniecznością poniesienia dużych wydatków.

Czarek

Posty: 6

 
Początkowo miałem wiele wątpliwości, gdy chodziło o program SKP. Dopiero jego wersja demonstracyjna przekonała mnie w 100%. To godny uwagi produkt.

namok

Posty: 13